Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu na 30 km

Justyna Kowalczyk

oskarlin / Foter.com / CC BY-SA

Justyna Kowalczyk nie ukończyła biegu na 30 km stylem dowolnym, schodząc z trasy przed ukończeniem połowy dystansu. Przyznała, że tuż po starcie uderzyła się w kontuzjowaną stopę i zbyt wielki ból nie pozwolił kontynuować walki.

Nasza biegaczka wyjedzie z Soczi z jednym złotym medalem, który zdobyła w biegu na 10 km stylem klasycznym.

Rywalizację biegaczek wygrała Maritt Bjoergen, która okazała się najlepsza spośród trzech Norweżek, które przez cały czas trwania biegu narzuciły mordercze wprost tempo. Srebro trafiło do Johaug, a brąz wywalczyła Steira.

2014-02-22 12:56

Narciarskie MŚJ - gang młodych Polek wygrywa w duchu Justyny Kowalczyk

Izabela Marcisz

Wikipedia

Skandynawskie media ze zdumieniem odnotowały kolejny złoty medal polskich biegaczek na młodzieżowych mistrzostwach świata rozgrywanych w fińskim Vuokatti. W piątek nanjszybsza na dystansie 10 km techniką dowolną była Izabela Marcisz.

Mecenas Wąsowski: ks. Olszewski prosił, abym Wam to przekazał

2024-05-24 09:48